#Різдвяне_диво_Нетішин

Різдвяне диво у музеї.

6 грудня у виставково-лекційному залі музею було презентовано  таку очікувану виставку авторських ляльок «Різдвяне_диво_ Нетішин 2023».

Ідея проведення виставки належить місцевій майстрині та одній із учасниць та кураторок виставки- Тетяні Ходак. Виставка готувалась  впродовж двох місяців. Листувались з майстринями, отримували посилки, готували підписи, монтували. Тут хочеться відзначити велику роботу музейних кураторок виставки: старшої наукової співробітниці музею Зої Тунцевої та наукової співробітниці музею Ганни Лотоцької. В експозиції представлено роботи 54-х майстринь з 13-ти областей України, Польщі, Норвегії, Великобританії та Бразилії (вік авторок-від семи до вісімдесяти плюс). Шопки, вертепи, різдвяні та казкові герої - все це зроблено з неабиякою майстерністю та любов’ю. До виставки долучились учасниці старшої групи образотворчого мистецтва, що діє на засадах самоокупності для дорослих у МШ «Нетішинська художня школа».