Виставка «Творчий світ моди очима дітей»

Дата: 06.03.2024 09:58

5 березня, у виставково-лекційній залі музею відбулася презентація виставки «Творчий світ моди очима дітей». Світла, весняна, сонячна експозиція, у якій представлені роботи випускниць МШ «Нетішинська художня школа», клас «Дизайн одягу», викладач: Погуральська Т.В.  Роботи створювались  у період чотирьох років навчання (2019-2023 рр.). Виконані у різних техніках: витинанка, живопис, аплікація, акварель.

Із вітальним словом до гостей та авторів звернулися начальник управління культури виконавчого комітету Нетішинської міської ради Іван Михасик, директорка МШ «Нетішинська художня школа» Інна Степаненко. Про виставку, своїх учнів, їх досягнення розповіла натхненниця і організаторка виставки, викладачка МШ «Нетішинська художня школа» Тетяна Погуральська.

Мали нагоду презентувати свої роботи присутні на презентації автори: Дем’янчук Дар’я, Кондратюк Софія,  Королюк Дарина , Подун  Дар’я.  Музичними подарунками стали виступи учасниць зразкової вокальної студії «Камелія» (керівниця-Каміла Пельванова-Геворкян):  Марчук Вікторії та  Ремарук Мирослави.

Виставка триватиме до 28 березня. Запрошуємо усіх до перегляду.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)