Виставка

Дата: 19.07.2023 14:54

18 липня в одному із виставкових залів нашого музею була  відкриа чергова виставка із міжмузейного  виставкового проекту «Осанна жінці»- «Жінки в історії. Вибране».

Проєкт реалізується з березня 2013 року Нетішинським міським краєзнавчим музеєм та Музеєм книги та друкарства м.Острога. За цей час тільки в нашому музеї відвідувачі мали нагоду побачити такі виставки: «Традиційне українське жіноче  вбрання», «Святі жони –охорониці роду» (виставка ікон-святих),  «Просили батько, просили мати…» (виставка весільного жіночого вбрання), «Вічно чарівна» (жіночий портрет у  чорно-білій  світлині), «Чотири пори життя» (виставка жіночого портрету), «Жіночі образи в колекціях», «Жінка. Прочитання образу».

Презентована виставка присвячена представницям прекрасної статі, які зробили вагомий особистий внесок в тій чи іншій сфері життя. Представниці князівських родів, письменниці, науковиці, педагоги ні, воїни-всі вони стали героїнями виставки.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)