Виставка Кобзарів

Дата: 22.05.2023 13:21

23 квітня 2003 у нашому музеї  спільно із Музеєм  книги та друкарства ДІКЗ м.Острога був започаткований проект «Одноденна книжкова виставка». Тоді  увазі  відвідувачів була представлена колекція книг-мініатюр. З тих пір щорічно ( а іноді і декілька разів на рік) проводились цікавезні виставки. Були тут і стародруки, і Євангелія,  букварі та багато іншого. У зв’язку з пандемією та початком повномасштабної війни проєкт було призупинено. Проте 19 травня  ми знову мали нагоду зустрітися.

Презентована виставка була присвячена Міжнародному дню музеїв та постаті пророка українського народу Т.Г.Шевченка (роковини перепоховання якого згадують 22 травня). «Шевченко відомий та невідомий»,- таку назву мала книжкова виставка, яку презентувала завідувач Музею книги та друкарства  ДІКЗ м.Острога, Заслужений працівник культури України Світлана Позіховська.  Вона розповіла відвідувачам виставки  (а це були десятикласники Нетішинського ліцею №1) про цікаві невідомі факти з біографії Кобзаря та познайомила із виставкою «Кобзарів» різних років видань.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)