Виставка "Світ моїх захоплень"

Завітайте на виставку «Світ моїх захоплень»

Дорогі друзі! Маємо чудову нагоду запросити Вас на виставку робіт Людмили Володимирівни Науменко «Світ моїх захоплень». Знана не лише у нашому місті майстриня презентує на виставці Тедді-звірят, ексклюзивні прикраси і …дивовжні ляльки!!!! Людмила Володимирівна є постійною учасницею Міжнародної виставки «Модна лялька», яка двічі на рік проходить у Києві. Двічі брала участь у Міжнародній виставці «Big ivent», що відбувалися у Нідерландах. ЇЇ ляльки знаходяться у приватних колекціях у багатьох країнах світу.

Нагадаємо, Науменко Людмила Володимирівна проживає у Нетішині з 1987 року. Працювала інженером на Хмельницькій атомній електростанції. Після виходу на пенсію захопилась виготовленням ляльок. У 2017 році виставка ляльок Людмили Науменко «В кожному дорослому живе дитина» з великим успіхом пройшла у нашому музеї. З тих пір її роботи стали ще кращими.

Тож щиро запрошуємо всіх відвідати виставку! Працюємо щоденно, крім суботи. У музеї працює термінал. Можна розрахуватися «ковідною» тисячею. Виставка працюватиме з 8.00 до18.00 (з 19.01.2022 р.-понеділок-четвер, до 17.30-у п’ятницю, до 17.00-у неділю.

Подаруйте собі позитивні емоції !!!!