A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Нетішинський міський краєзнавчий музей

Виставка "Світ моїх захоплень"

Завітайте на виставку «Світ моїх захоплень»

  Дорогі друзі! Маємо чудову нагоду запросити Вас на виставку робіт Людмили Володимирівни Науменко «Світ моїх захоплень». Знана не лише у нашому місті майстриня презентує на виставці Тедді-звірят, ексклюзивні прикраси і …дивовжні ляльки!!!! Людмила Володимирівна є постійною учасницею Міжнародної виставки «Модна лялька», яка двічі на рік проходить у Києві. Двічі брала участь у Міжнародній виставці «Big ivent», що відбувалися у Нідерландах. ЇЇ ляльки знаходяться у приватних колекціях у багатьох країнах світу.

  Нагадаємо, Науменко Людмила Володимирівна проживає у Нетішині з 1987 року. Працювала інженером на Хмельницькій атомній електростанції. Після виходу на пенсію захопилась виготовленням ляльок. У 2017 році виставка ляльок Людмили Науменко «В кожному дорослому живе дитина» з великим успіхом пройшла у нашому музеї. З тих пір її роботи стали ще кращими.

  Тож щиро запрошуємо всіх відвідати виставку! Працюємо щоденно, крім суботи. У музеї працює термінал. Можна розрахуватися «ковідною» тисячею. Виставка працюватиме з 8.00 до18.00 (з 19.01.2022 р.-понеділок-четвер, до 17.30-у п’ятницю, до 17.00-у неділю.

  Подаруйте собі позитивні емоції !!!!

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора