"Під крилами ангелів"

Ангелику мій, охоронцю мій!
Завжди біля мене стій.
Рано, ввечері, вдень,вночі
Будь мені при помочі,
Світлечком присвіти,
а крилами захисти-
напевно, багато хто пам’ятає цю дитячу молитву. «Ангельська» тема є улюбленою і  у багатьох художників, особливо у різдвяно-новорічній тематиці. Цій темі присвятили свої роботи і учні  5-го  класу МШ «Нетішинська художня школа» (викладач: Макарик Алла Миколаївна). На виставці «Під  крилами ангелів», яка розміщена у виставково-лекційній залі музею,  представлені роботи Колесника Івана, Недопрядко Марії, Юрчука Павла, Бендель Валерії, Лазорчук Софії, Коваль Софії, Кулішової Єлізавети,  Жигадло Софії, Колокольчевої Кіри, Гуменюк Аріанни, Яремович Анастасії, Дейнеко Артема, Марченко Уляни, Коваль Анни, Курилюк Олександри, Вихованець Мар’яни, Нарожної Аліни, Грищенко Дар’ї, Середи Соломії, Васильєва Георгія, Чернієвського Влада, Антошек Ольги, Мукосій Євгенії, Сологуб Анастасії, Хоружої Софії.
Роботи виконані у техніці «батік». Це доволі складна техніка- розпис по тканині за допомогою воску та барвників. Була поширена в Індонезії, країнах Азії, у Європі відома з XIX століття.
Виставка зачаровує майстерністю виконання та різноманіттям образів. І безумовно варта того, щоб її побачити.

Виставка

18 липня в одному із виставкових залів нашого музею була  відкриа чергова виставка із міжмузейного  виставкового проекту «Осанна жінці»- «Жінки в історії. Вибране».

14:54 19.07.2023