Майстеркласили!

• Нещодавно на базі нашого музею відбулися  ряд цікавих майстер-класів.  Проводились  вони викладачами МШ «Нетішинська художня школа» . Всі майстер-класи-змістовні та цікаві. 6 квітня викладачки Алла Макарик та Алла Блінова  провели майстерку із писанкарства, на якій не лише навчили присутніх азам цього цікавого розпису, а й розповіли  історію писанок, значення символів, які на них наносяться.  8 квітня наші гості мали нагоду намалювати малюнок у техніці олійної пастелі. Допомогли їм у цьому викладачі Тарас Поліщук та Євген Садовець. 10 квітня під керівництвом викладачки Надії Алєєксєнко творили із бісеру. Виготовляли також великодній сувенір-  писанку-мотанку під керівництвом викладачкиБорцової Юлії (майстерка відбулася 12 квітня). Повправлялись у живописі 14 квітня (провели знову А.Макарик та А.Блінова), а 20 квітня викладачка тетяна Погуральська вчила віх охочих виготовляти паперові квіти.. Подібні заходи мають чудовий терапевтичний  ефект, дозволяючи хоча б ненадовго позбавитись страхів та тривог.

.