«Із щирим новорічним привітом!»

«На щастя, на здоров’я, на Новий рік, щоб було краще, як торік!»

До Нового року й Різдва Христового залишаються лічені дні. В багатьох людей ці свята асоціюються з дитинством, очікуванням дива, казки… Серед інших обов’язкових атрибутів цих свят ще років «надцять» тому були й тематичні вітальні листівки, які на сьогодні «перекочували» в інтернет.

Понад сторічна (на наших теренах) традиція  відправляти вітальні листівки стала поступово відходити в минуле. І хоча на сьогодні популярними стали листівки ручної роботи – вони не набули такого поширення, масовості, як це було, скажімо, у 70-80х роках ХХ ст., коли листівками (правда друкованими) вітали з найрізноманітнішими святами.

Велика колекція таких листівок є у фондах нашого музею. Частина з них, а також листівки початку ХХ ст., потрапили на виставку в холі закладу. Тут і привітання від колег-культармійців, і вітальні адреси від колективу ХАЕС, й теплі побажання від колег-музейників з інших міст.

Виставка філокартії допомагає поринути в спогади, відчути атмосферу зимових свят, зрештою – подумати про «далеких близьких», котрих хотілось би привітати в такий спосіб. Завітайте й переконайтеся!